Company Logo

Logowanie

Rejestracja przeznaczona wyłącznie dla członków Sekcji "Iskra"

Kilka słów na temat naszej działalności 

HISTORIA POWSTANIA:

Sekcja powstała w roku 2007. Wszystko zaczęło się od "zlotu" zorganizowanego dzięki zaangażowaniu Grzegorza Poskarta i pomocy finansowej lokalnych przedsiębiorstw i osób prywatnych. W rzeczywistości było to popołudniowe spotkanie. Zjechało się ok. 60 motocykli, wszyscy mieli zapewniony darmowy posiłek, napój. Jeszcze tego samego roku Mieczysław Frątczak postanowił założyć stowarzyszenie motocyklowe. Dzięki pomocy i patronacie Wójta Gminy Rudna oraz CKwR powstała  Sekcja Motocyklowa "Iskra", oraz został zorganizowany II "zlot" (także jednodniowy). Przybyło ponad 100 osób. W roku 2008 udało się zorganizować już dwudniową imprezę (240 uczestników) na strzelnicy sportowej w Gwizdanowie. Od tego czasu dzięki uprzejmości Wójta Gminy Rudna Władysława Bigusa organizujemy coroczne zlotu w tym samym miejscu, na które przyjeżdża zawsze kilkuset motocyklistów. Odwiedzili nas już: IRA, Dżem, Obstawa Prezydenta, Golden Life i inni....

 

1. Sekcja Motocyklowa "ISKRA" działająca przy CK w Rudnej jest zrzeszeniem sympatyków motocykli, turystyki i sportu motocyklowego. 

 

2. Celem Sekcji jest: 
- propagowanie i doskonale umiejętności bezpiecznej jazdy motocyklem, 
- propagowanie i popularyzacja turystyki motocyklowej, 
- uczestniczenie w zlotach i imprezach motocyklowych w tym o charakterze sportowym, 
- włączenie się w rozwój techniki pojazdów jednośladowych, 
- objęcie ochroną zabytkowych pojazdów motocyklowych i pamiątek. 

 

3. Członkiem Sekcji może być każdy mieszkaniec gminy, na podstawie indywidualnej decyzji dyrekcji Centrum Kultury w Rudnej, posiadający motocykl i prawo jazdy, akceptujący(a) niniejsze postanowienia Sekcji i przyjęty(a) na podstawie pisemnej deklaracji.


DEKLARACJA DO POBRANIA TUTAJ!

© Sekcja Motocyklowa "Iskra", CKwR - 2016

Projekt strony - Przemysław Iwan

Administrator - Kamil Śmiejkowski